30 Травня 2024, 10:10
Вихованці Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби завоювали медалі на першості краю 222

На базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з дзюдо серед молоді до 21 року.

Порадували медальними здобутками на цих змаганнях вихованці КЗ «ВОДЮСШ з видів боротьби», які в напруженій боротьбі завоювали 16 медалей різного ґатунку. Про це повідомили на сторінці закладу у фейсбуці.

Золоті нагороди вибороли Дарина Терешко (в/к 40 кг, тренери-викладачі Середа А.В., Сікорський О.А.), Карина Вінничук (70, Сікорський О.А.), Христина Крапліна (40, Вітинський Н.В.), Ігор Дубік (81, Сікорський О.А.).

Срібні нагороди завоювали Дарина Климчук (40, Климчук С.С.), Софія Сергіюк (57, Середа А.В.), Дарина Малащук (63, Середа А. В.), Тетяна Ващук (70, Горошкевич Р.В.), Давид Тарасюк (66), Сікорський О.А.), Рустам Мельничук (81, Середа А.В.).

Марія Чернацька (57, Климчук С.С.), Поліна Раєнко (57, Середа А.В.), Аріна Законь (63, Середа А.В.), Дмитро Ховайло (60, Климчук С.С.), Денис Доценко (66, Гераськіна А.В.), Борис Веремчук (81, Середа А.В.) стали бронзовими призерами першості.