У Вищій лізі змінився лідер: підсумки 5–6 турів Чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ

30 Травня 2024, 16:09
У Вищій лізі змінився лідер: підсумки 5–6 турів Чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ 654
У Вищій лізі змінився лідер: підсумки 5–6 турів Чемпіонату Волині з мініфутболу АДФ

Відбулися матчі 5 і 6 турів у межах розіграшу Вищої та Першої ліг Чемпіонату Волині з мініфутболу під егідою АДФ.

Чергові тури загострили боротьбу за медалі. У Вищій лізі змінився поточний лідер, а  в Першому дивізіоні, як і раніше, трійка найсильніших досить щільна. Про підсумки туру та анонс майбутніх матчів Спорт на Районі повідомили організатори.

Колективи Вищої ліги змагалися впродовж двох днів.

У шостому турі команда «Фортуна» здобула свою першу та доволі впевнену перемогу, зустрівшись із «Заборолем», – 8:2. Наступні спаринги завершилися нічийними результатами, зокрема: «Земан – «БусМаркет» (1:1), «Крошу» – «Агромат» (3:3). Запекла боротьба панувала в матчі «Четвертня» – «Неріс Авангард», де зрештою не виявили сильнішого (5:5). Варто відзначити Олександра Чепелюка та Ігоря Блажиєвського, які зуміли оформити по дублю.

Другий ігровий день був щедрий на яскраві моменти та забиті мʼячі. «Крошу» відібрав очки в «ALL-Parts», мінімально перемігши з рахунком 2:1. «Фортуна» та «Агромат» провели рівний поєдинок, про що свідчить остаточний результат 2:2. Пивовари піймали облизня у матчі проти «Неріс Авангард» – 10:2. Серед голів переможців виділимо покер від Юрія Романюка. Здобуті три пункти закріплюють першість за колективом «Неріс Авангард» у турнірній таблиці Вищого дивізіону. Підсумовуючи сьомий тур, «БусМаркет» тріумфував у грі із «Заборолем» – 6:4.

Упродовж шостого туру всі пари Першої ліги змогли виявити свого переможця. «Хавест» взяли верх у матчі проти «Альянс» – 9:2. Юрій Корнієнко зробив значний внесок у перемогу своєї команди, забивши 5 голів поспіль. «Метеор» пересилив «ЛуцькЦентр» з рахунком 4:1. Колектив «Аматор» також здолав «Самураїв» – 6:3. Чергова перемога «WestSide», здобута в поєдинку з «КлеверСторсом» (3:1), дозволяє зберегти лідерство в Першій лізі.

Матчі найближчих турів у Чемпіонаті Волині з мініфутболу під егідою АДФ проведуть у суботу, 1 червня, на базі готельно-ресторанного комплексу «Makis».

Перша ліга:

  • «ЛуцькЦентр» – «Альянс» (Рожище) – 11:30
  • «Самурай» – «WestSide» – 12:20
  • «БусМаркет-2» – ФК «Аматор» (Острожець) – 13:10
  • ФК «Метеор» (Луцьк») – «КлеверСторс» – 14:00

Вища ліга:

  • АСК «Забороль» – «Агромат» (Луцьк) – 14:50
  • ФК «Четвертня» – «KROSCHU LUTSK» – 15:40
  • «Неріс Авангард» – «БусМаркет» – 16:30
  • «Фортуна» – «ALL-PARTS» – 17:20
Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024