Уродженець Ковеля став чемпіоном польської Екстракляси з футболу

26 Травня 2024, 10:52
Уродженець Ковеля став чемпіоном польської Екстракляси з футболу 1377
Уродженець Ковеля став чемпіоном польської Екстракляси з футболу

Завершився Чемпіонат Польщі з футболу.  В Екстраклясі золото виборола «Егеллонія» (Білосток), за яку виступає уродженець Ковеля Тарас Романчук.

У суботу, 25 травня, «Егеллонія»  обіграла «Варту» 3:0. Голом у завершальному матчі відзначився і Романчук.

«Для мене це особлива подія. Простий хлопчина з Ковеля, який виховувався у нашому клубі, виступав спочатку в юнацьких чемпіонатах України та Волині, а далі в обласних змаганнях за дорослу команду ФЦ «Ковель», у віці 20 років потрапив в ІІІ польську лігу. До слова, це 4 за рангом змагання в польському професійному футболі. Навіть на такому рівні Тарасові довелося розпочати з ролі запасного, але він зумів завоювати місце в основному складі і разом зі своєю командою підвищитися в класі уже в першому своєму сезоні. Далі чудовий сезон в ІІ лізі і запрошення до середняка польської вищої ліги команди «Ягеллонія» (Білосток). Старт у найвищій лізі у ролі запасного, а далі вже звичний процес – важка праця, шанс і постійне місце в основі. І так до цього часу, протягом якого Тарас став багаторічним капітаном, легендою «Ягеллонії» зігравши найбільше матчів в історії клубу,  приводив її до історичних спочатку бронзових, а далі срібних нагород чемпіонату Польщі. Здавалося що це вже пік кар'єри, що в 32 показники почнуть знижуватися, але це не про Тараса Романчука», – розповів Роман Лис, тренер ФК «Ковель», де Тарас Романчук починав займатися футболом. 

Крім виступів за «Ягеллонію», уродженець Ковеля, який має польське громадянство, з 2018 року грає за збірну Польщі. А навесні 2024 року допоміг національній команді Польщі здобути путівку на Євро-2024.

 

Більше про футболістів із Ковеля у професійних командах тут:

 

Якщо не буде футболу в селах, не буде кому грати в збірній: як футбольні центри Ковеля виховують гравців для професійних клубів

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024