Лучанин відібрався на Чемпіонат світу й Чемпіонат Європи з ММА

24 Травня 2024, 19:14
Лучанин відібрався на Чемпіонат світу й Чемпіонат Європи з ММА 566
Лучанин відібрався на Чемпіонат світу й Чемпіонат Європи з ММА

Дмитро Петріщев, спортсмен клубу «Garda» та Луцької спортивної дитячо-юнацької школи № 2, виборов три медалі всеукраїнської першості.

Юнак здобув чи не найскладніше золото на Чемпіонаті України з ММА серед дітей, юнаків та юніорів, що відбувся у Тернополі 17–19 травня. Дмитро Петріщев провів сім важких поєдинків із опонентами з різних областей України, усі сутички закінчивши достроково, пʼять – у першому раунді. Про це повідомили на сторінці клубу «Garda».

Боровся Дмитро у ваговій категорії 65,8 кг, вік 16-17 років. У категорії було заявлено 26 людей.

«Це був один з найбільш масштабних і найбільш численних чемпіонатів за останні роки. Була велика кількість учасників зі всієї України. Щодо Дмитра Петріщева, то він в своїй найбільш численній і найбільш конкурентній ваговій категорії здобув золото, і це одна з найбільш складних перемог для спортсмена. Тому що Дмитру довелося відпрацювати упродовж півдня сім сутичок, які він закінчив достроково, не залишивши жодних шансів своїм супротивникам», – розʼяснює головний тренер клубу «Garda» Михайло Савчук.

Загалом збірну Волині представляло на Чемпіонаті пʼять бійців. Цьогоріч лише Дмитру вдалося привезти на малу Батьківщину перемогу.

Ставши чемпіоном, спортсмен відібрався на Чемпіонат світу з ММА серед дітей, юнаків та юніорів (чемпіонат відбудеться в серпні 2024 року в Абу-Дабі) та Чемпіонат Європи з ММА.

Окрім цього своєю перемогою Дмитро підтвердив статус кандидата у майстри спорту з ММА і втретє поспіль став чемпіоном України з ММА.

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024