У Вищій лізі в лідерах «ALL-PARTS», у Першій – «WestSide», але не все так просто: підсумки 4–5 туру Чемпіонату Волині з мініфутболу

24 Травня 2024, 16:43
У Вищій лізі в лідерах «ALL-PARTS», у Першій – «WestSide», але не все так просто: підсумки 4–5 туру Чемпіонату Волині з мініфутболу 413
У Вищій лізі в лідерах «ALL-PARTS», у Першій – «WestSide», але не все так просто: підсумки 4–5 туру Чемпіонату Волині з мініфутболу

Триває розіграш Чемпіонату Волині з мініфутболу під егідою АДФ. Наразі команди змагаються у Вищій і Першій лігах, які сформовані за підсумками групового етапу.

Після матчів 4–5 туру в обох лігах з’явилися одноосібні лідери, але не все так просто, бо ж конкуренція надміру щільна. Про це Спорт на Районі відомо від організаторів змагань.

У Вищій лізі команда «Земан» покращила свою позицію, мінімально перемігши «Четвертню» – 2:1. «Крошу» та «Забороль» не змогли визначити переможця та зіграли досить рівний поєдинок з рахунком 3:3. Яскраво виділилися Павло Балас та Петро Кушнір, які оформили дубль для своїх колективів. Гравці «БусМаркету» були щедрі на голи та здобули однозначну перемогу в матчі з «Фортуною» – 12:2. Запекла боротьба точилася між «ALL-Parts» та «Неріс Авангард», адже обидві команди прагнуть посісти першу сходинку. Зрештою «ALL-Parts» змогли дотиснути своїх суперників, зігравши 4:2, та у такий спосіб нині очолюють турнірну таблицю з 12 набраними пунктами.

Водночас колективи Першої ліги змагалися упродовж двох днів. 

У суботу всі пари виявили свого переможця, зокрема «Альянс» пересилив «Самураїв» з рахунком 6:3. Значний внесок для тріумфу приніс хет-трик Романа Хомика. Для рожищан це довгоочікувані перші три очки в турнірі. «Метеору» вдалося обіграти «Хавест» – 5:2. Команда «БусМаркет-2» мінімально поступилася «ЛуцькЦентру» з результатом 4:3. «WestSide» продовжує йти без поразок та взяв гору в матчі з «Аматором» – 5:1.

На наступний день «Метеор» здобув чергові три пункти, перемігши «БусМаркет-2» (6:1). Відзначимо забиті дублі Василя Грабовецького та Михайла Устяка. Команда «Хавест» повертає свою форму та подужала «Самураїв» – 3:1. «ЛуцькЦентр» відібрав очки в «КлеверСторса», так поєдинок закінчився з рахунком 2:2. За результатами пʼятого туру «WestSide», тріумфувавши в грі з «Альянсом» (4:2), займає першу позицію. Проте ця картина ще далеко не остаточна, оскільки колектив «Метеор» дихає в спину, маючи різницю всього в один пункт, а також гру в запасі.

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024