Луцькі козаки в складі збірної України вибороли перше місце на Чемпіонаті Європи з козацького двобою

21 Травня 2024, 16:02
Луцькі козаки в складі збірної України вибороли перше місце на Чемпіонаті Європи з козацького двобою 366
Луцькі козаки в складі збірної України вибороли перше місце на Чемпіонаті Європи з козацького двобою

Збірна України виборола перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з козацького двобою в Сан-Марино.

Континентальна першість відбулася 5 травня. На килимах змагалися Німеччина, Польща, Словаччина, Франція, Австралія та Україна. Власне «синьо-жовту збірну» представляла  Луцька спортивна академія «АНТ», представники якої здобули низку перемог.

Наприклад, 20-річний боєць Владислав Барванов провів сутички проти двох австралійців, у яких здобув перемогу.

«Було дуже багато людей. Перший бій був приблизно о першій годині, який я виграв нокаутом. Другий – через п’ять хвилин після того. Там теж здобув перемогу технічним видом спорту кікбоксинг к-1 нокаутом. Багато наших спортсменів посіли призових місць, а Україна взяла перше місце з-поміж усіх країн», – розповів Владислав.

До Сан-Марино хлопець та його команда потрапили через чемпіонат України з козацького двобою – ті, хто посів перше та друге місця, поїхали на континентальну першість.

Сам Владислав родом зі села Хрінники, що на Рівненщині. Навчається у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на 3 курсі. У родині спортсменів не було. Борець каже, що почав займатися кікбоксингом для себе. 

«Щодо труднощів, то в нас була важка та довга підготовка десь два місяці. Це безперервні тренування, плюс «вєсогонка», – поділився Владислав.

Призери континентальної першості нагороджені медалями та поясами. На цьому Владислав не зупиняється. Він планує їхати на чемпіонат світу.

 

Марія СИДОРУК

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024