20 Травня 2024, 08:49
Рівненська четвірка виборола медаль на Чемпіонаті України з легкої атлетики в Луцьку в естафетному бігові. Фото ілюстративне 465

Рівненські бігуни завоювали бронзу в естафетному бігові на дистанції 4х100 метрів.

Рівненська четвірка в складі Олександра Бондаря, Олександра Пархомея, Максима Легкого та Дмитра Романюка ввійшла в трійку призерів Чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді й чемпіонату з багатоборства за підсумками першого дня змагань, 18 травня. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

Рівняни показали час 43.83. Золото з часом 43.37 виборола команда з Вінницької області, срібло в бігунів із Чернівецької області, які показали час 43.69.