20 Травня 2024, 04:35
Ерік Костриця з найкращим часом сезону застрибнув у призери Чемпіонату України у бігові на 100 метрів 457

Змагаючись серед найкращих бігунів на дистанції 100 метрів на домашньому Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді й чемпіонаті з багатоборства, представник Луцька Ерік Костриця зумів вибороти медаль.

Першого змагального дня, 18 травня, Костриця виборов бронзу. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

На дистанції луцький атлет показав час 10.84, який став його найкращим у поточному сезоні.

Золото на дистанції виборов Андрій Васильєв зі Запорожжя, а срібло – Олександр Соколов із Дніпропетровщини. Обидва бігуни показали однаковий час 10.67.