19 Травня 2024, 19:54
Артем Черкашин із особистим рекордом завоював нагороду домашнього Чемпіонату України з легкої атлетики 249

Представник Луцька Артем Черкашин із особистим рекордом виборов медаль Чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді й чемпіонату з багатоборства.

Під час усеукраїнської першості першого змагального дня, 18 травня, Черкашин виборов бронзу у метанні молота. Про це Спорт на Районі відомо з протоколів змагань.

У фіналі Артем Черкашин метнув молот (7,260 кг) на 60.05 метра, установивши особистий рекорд. Із цим показником він став третім. Ще один волинянин Євген Літвін метнув снаряд на 56.75 й фінішував п’ятим.