Всеукраїнський тенісний турнір у Луцьку: результати змагань

18 Травня 2024, 18:02
Фото зі змагань 427
Фото зі змагань

Відкритий чемпіонат ДЮСШ № 3: юні тенісисти з усієї України змагалися у Луцьку. Результатими поділились на сторінці Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради у фейсбуці.

З 13 по 17 травня у Луцьку проходили змагання всеукраїнського тенісного турніру І категорії «Відкритий чемпіонат ДЮСШ № 3». Учасниками змагань були спортсмени до 14 років, які демонстрували свої навички на ґрунтових кортах культурно-розважального комплексу «Адреналін сіті».

Загалом у турнірі взяли участь 28 юнаків та 44 дівчини, які розігрували нагороди в одиночному та парному розрядах. Юні тенісисти прибули з різних куточків України: Харкова, Сум, Києва, Львова, Кам’янського, Хмельницького, Миколаєва, Запоріжжя, Чернівців, Трускавця, Боярки, Вінниці тощо. 

Переможці Турніру: 

Одиночний Розряд

Серед дівчат головну нагороду в одиночному розряді отримала Вікторія Зайченко (Київ), яка перемогла Анастасію Архипову (Кам’янське).

Серед юнаків чемпіоном став Олексій Гейващук  (Хмельницький), який здолав Даниїла Панчишина (Львів).

Парний Розряд

У парному розряді серед дівчат перемогу здобули Аріана Багбая (Кам’янське) та Єва Гусєва (Львів), які виграли у дуету Наталії Сіроштанової (Київ) та Уляни Петрук (Луцьк).

Серед юнаків Олексій Гейващук та Архип Пікуш (Кам’янське) перемогли пару Даниїла Панчишина та Олега Лещуха (Львів).

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
12.06.2024