Юлія Ісаченко та Олег Омельчук здобували нагороду на турнірі ISSF Final Olympic Qualification Championship

13 Квітня 2024, 08:53
Юлія Ісаченко та Олег Омельчук здобували нагороду на турнірі ISSF Final Olympic Qualification Championship 558
Юлія Ісаченко та Олег Омельчук здобували нагороду на турнірі ISSF Final Olympic Qualification Championship

Завершився розіграш першого комплекту нагороду на турнірі в Ріо-де-Жанейро 🇧🇷, де розігруватимуться олімпійські ліцензії.

Відкрили лік нагородам пістолетники, які виступали у міксті на 10 м. Про це розповідають у телеграм-каналі Base of Ukrainian sports.

За золото змагалася й Україна, яка була представлена наддосвідченим та титулованим Олегом Омельчуком (Рівне) та дебютанткою змагань подібного рівня, 15-річною Юлією Ісаченко (Петрове Олександрівського району Кропивниччини). Суперниками нашого дуету були турецькі стрільці Юсуф Дікеч та Севвал Тархан, які виграли кваліфікаційну частину. 

 Розпочався матч за перше місце з упевнено виграної першої серії від українців (2-0), однак уже до екватору зустрічі турецька команда була більш впевненою у пострілах та мала перевагу у рахунку (4-8).

Тим не менше, українська команда двічі відігравалася та наближалася до турків на відстань у 2 очки (4-10 -> 9-11, 9-15 -> 13-15), але перемога з рахунком 17-13 усе ж дісталася нашим опонентам.

 

Коментар
22/03/2025 П'ятниця
21.03.2025
20.03.2025
19.03.2025