Ангеліна Калініна вибила експершу ракетку світу з турніру WTA 500

В американському Чарльстоні триває престижний жіночий турнір категорії WTA500.
Серед учасників змагання були і четверо українок. Даяна Ястремська та Леся Цуренко вже завершили боротьбу на першому ж опоненті. А ось Ангеліна Калініна змогла вийти в 1/8 фіналу, – пише «24 канал».
Уродженка Нової Каховки почала свій шлях у Чарльстоні з матчу проти експершої ракетки світу Каролін Возняцкі. Данська тенісистка лише минулого року повернулась на корт після трирічної перерви.
Кілька тижнів тому Калініна та Возняцкі видали гарячу битву у Маямі. Ангеліна поступалась опонентці 5:7, 2:5, але змогла зробити камбек та вибити Каролін.
У Чарльстоні Возняцкі знову була фавориткою, але українка не дала їй оформити реванш. Цього разу перемога Калініної була більш спокійною у два сети – 2:6, 3:6.
На рахунку Ангеліни лише один програний гейм на своїх подачах, один ейс та три подвійні помилки. У третьому колі змагання українка зіграє проти «нейтральної» росіянки Дар'ї Касаткіної.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром