Даяна Ястремська поступилася в Чарлстоні після «сухої» перемоги в першому сеті

03 Квітня 2024, 13:26
Даяна Ястремська поступилася в Чарлстоні після «сухої» перемоги в першому сеті. Getty Images/Global Images Ukraine 226
Даяна Ястремська поступилася в Чарлстоні після «сухої» перемоги в першому сеті. Getty Images/Global Images Ukraine

На турнірі серії WTA 500 у Чарлстоні відбулися перші матчі 1/16 фіналу.

В одному з них уродженка Одеси Даяна Ястремська зустрічалася з польською тенісисткою Магдою Лінетт. Про це пише «24 канал».

Це була четверта очна зустріч між суперницями. Поєдинок тривав 1 годину 48 хвилин та закінчився першою перемогою третьої ракетки Польщі в історії протистоянь тенісисток.

Старт матчу був повністю за Даяною Ястремською. Українка взяла перший сет "під нуль", не давши суперниці шансів у жодному геймі, окрім останнього, де полька мала 3 брейк-поінти.

У другій партії ситуація на корті змінилася. Між тенісистками спостерігалася рівна боротьба, в якій Даяна Ястремська постійно наздоганяла суперницю. Вирішальним став десятий гейм. українка на подачі взяла в ньому перше очко, але після цього Магда Лінетт виграла три розіграші поспіль та з першого сетбола закрила партію – 6:4.

У третьому сеті тенісистки дуже впевнено грали на своїй подачі й у ньому відбувся лише один брейк, який зробила полька у шостому геймі. У підсумку, Магда Лінетт здобула перемогу з рахунком 6:3

Упродовж матчу Даяна Ястретська зробила 1 ейс та 3 подвійні помилки, реалізувала 5 з 7 брейк-поінтів та виграла 8 із 12 геймів на своїй подачі.

У Чарлстоні в одиночному розряді Україну представляють ще 3 тенісистки: Леся Цуренко, Ангеліна Калініна й Еліна Світоліна. Свої перші матчі вони проведуть ввечері 3 квітня.

 

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024