Волинь легкоатлетична в усеукраїнському рейтингу: Любешівська ДЮСШ і обласна школа вищої спортмайстерності в десятці найкращих

03 Квітня 2024, 12:23
Волинь легкоатлетична в усеукраїнському рейтингу: Любешівська ДЮСШ і обласна школа вищої спортмайстерності в десятці найкращих. Фото ілюстративне 481
Волинь легкоатлетична в усеукраїнському рейтингу: Любешівська ДЮСШ і обласна школа вищої спортмайстерності в десятці найкращих. Фото ілюстративне

Федерація легкої атлетики оприлюднила рейтинги за підсумками 2023 року серед адміністративно-територіальних одиниць, організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, шкіл вищої спортивної майстерності з відділеннями легкої атлетики, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання з відділеннями легкої атлетики, ДЮСШ та СДЮШОР.

У рейтингу серед адміністративно-територіальних одиниць, організацій фізкультурно-спортивної спрямованості Волинська область посідає восьме місце. Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності серед аналогічних закладів – на четвертому місці.

У десятці найкращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, а точніше на шостому місці, – Любешівська ДЮСШ. Її випереджають Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №3 Дніпропетровської області, Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Черкаської області, Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву Києва з легкої атлетики, Вінницька спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики, Дитячо-юнацька спортивна школа імені Олексія Дем’янюка Львівської області (1–5 місця відповідно).

На 58 місці Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» Ковельської міської ради, а на 59 – Ківерцівська ДЮСШ. Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №3 Луцької міської ради» на 73 сходинці. Нововолинська дитячо-юнацька спортивна школа Нововолинської міської ради – 84, а Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа №4» Луцької міської ради й Обласна дитячо-юнацька спортивна школа – 86 і 87 відповідно. На 90 місці Рожищенська ДЮСШ.

У ФЛАУ наголосили, що рейтинг може бути неточним, бо до переліку закладів включені показники дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які надали у встановленому порядку до Мінмолодьспорту підсумкові інформаційні матеріали про результати виступу вихованців у 2023 році.

 

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024