Гімнастки Луцької спортшколи № 3 здобули нагороди відкритої першості Рівненщини

02 Квітня 2024, 15:52
Гімнастки Луцької спортшколи № 3 здобули нагороди відкритої першості Рівненщини 650

Гімнастки Дитячо-юнацької спортивної школи №3 міста Луцька взяли участь у Відкритому чемпіонаті Рівненської обласної організації ФСТ «Україна».

Юні грації підкорили Рівненщину та завоювали низку нагород. Про це повідомили на сторінці ДЮСШ №3 у фейсбуці.

За програмою майстрів спорту (категорія А) у багатоборстві та за вправи зі стрічкою, обручем срібло змагань виборола  Анна Щурук.

За програмою майстрів спорту (категорія В) у багатоборстві перемогла Валерія Калиш, яка також посіла 1 місце за вправу з мʼячем та 2 місце за вправу з булавами.

Серед спортсменок 2011 року народження (категорія В) у багатоборстві перемогу святкувала Соломія Власюк. Юнка також посіла  2 місце за вправу з обручем та 3 місце за вправу з булавами. У цій же категорії Валерія Поручник стала срібною призеркою в багатоборстві та у вправі з м'ячем.

Серед гімнасток 2012 року народження абсолютною чемпіонкою стала Мар’яна Клімук, яка перемогла у багатоборстві, вправі з обручем та у вправі з булавами.

Тренуються спортсменки під керівництвом Наталії Данелюк.