02 Березня 2024, 17:53
Дебютний гол новачка і помилки під завісу матчу: рівняни не втримали перемогу над «Ворсклою» 358

Народний клуб «Верес» зіграв унічию із «Ворсклою» у матчі 19 туру Української Прем’єр-Ліги.

Про це Спорту на Районі відомо із трансляції поєдинку.

Матч відбувся 2 березня у Полтаві.

Перший тайм

Вже на старті гри новачок народного клубу Євген Банада отримав попередження, за відкладений фол на половині поля суперника.

Перший небезпечний момент в грі виник також у підопічних Олега Шандрука. Валерій Кучеров з лівого флангу подав на Дмитра Шастала, а той пробив точно у голкіпера суперника.

За кілька хвилин свою майстерність отримав змогу продемонструвати воротар рівнян. На 15 хвилині захист «Вереса» не втримав Сергія Мякушка (він ще в цій грі не одноразово загрожуватиме воротам суперника), після чого гравець полтавчан пробив з близької відстані, але чудовий сейв у виконанні Богдана Когута залишив рахунок незмінним.

Наступні два десятки хвилин команди порідку пробивали із-за меж карного майданчика, але без загрози для воротарів.

Справді небезпечний момент виник на 36 хвилині, коли захисники рівнян не впорались із суперниками, дозволивши пробити, але на удар Олександра Скляра знайшовся сейв Когута – 0:0.

На небезпеку «вовки» відповіли небезпекою – стійка, Марко Мрвальєвич пробачає…поки.

41 хвилина – гол, знову чорногорський форвард завдав удар, на цей раз влучно – 0:1.

У першому таймі команди завдали по п’ять ударів, у «Вереса» чотири у площину та одна стійка, у полтавчан три влучних, два повз.

Святкування голу рівнянами

Другий тайм

По перерві господарі швидко відігралися. На 47 хвилині рахунок став 1:1.

Знову пробивав Сергій Мякушко, на цей раз дальній удар полтавчан влучив у ціль.

Наступні кілька моментів показали, що голкіпери у сьогоднішній зустрічі високого класу, по одному сейву в активі Когута та Ісенка.

69 хвилина – пенальті для «Вереса», чи ні? Арбітр сигналізує, що ні.

Ще один момент у рівнян, на цей раз на удар вийшов Яго Сікейра – сейв Ісенка.

Після скількох нереалізованих моментів рівняни пропустили. Валерій Кучеров виносив м’яч, але Сергія Мякушка, удар, помилка Когута – 1:1.

Останній шанс зрівняти рахунок отримали «вовки» на 86 хвилині, але зі штрафного Денис Янаков пробив у руки голкіперу суперника.

Підсумковий рахунок – 2:1.

Підсумки гри

«Верес» пропустив 12 голів у дев’яти гостьовий матчах нинішнього сезону, лише двічі рівняни зіграли «на нуль».

Також у народного клуб жодної перемоги у «чужих стінах» – три нічиї та шість поразок.

Загалом «Верес» займає 15 місце (12 очок), а до рятівної 12 сходинки три залікових пункти Варто зазначити, що 12-та «Зоря» має три гри в запасі, тобто три очки відриву є тимчасовими.