Найкращі футбольні команди Луцької громади отримали нагороди за підсумками сезону 2023 року

22 Лютого 2024, 14:20
Найкращі футбольні команди Луцької громади отримали нагороди за підсумками сезону 2023 року 451
Найкращі футбольні команди Луцької громади отримали нагороди за підсумками сезону 2023 року

У Луцьку провели мініфутбольний турнір «Кубок весни 2024» і нагородили переможців регулярної першості громади з футболу.

Захід відбувся 18 лютого в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі. Його організували Департамент молоді та спорту Луцької міської ради та Федерація футболу міста Луцька. Про це йдеться на сторінці федерації.

На урочистостях зі словами вітань до присутніх звернулися директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та голова Федерація футболу міста Луцька Василь Кохановський.  Після того вручили нагороди переможцям першості сезону 2023 року.

 Переможцем Чемпіонату Луцької міської територіальної громади з футболу сезону 2023 року стала команда ФК «Ветеран Лучеськ». На другій сходинці завершила чемпіонат команда ФК «Вишків», а третіми стали футболісти команди «Торпедо».

 Звання найкращого бомбардира виборов Тарас Кабанов (ФК «Ветеран Лучеськ»). Найкращим воротарем регулярки став Віталій Захарчук («Авангард-Неріс»). «Найкращий гравець чемпіонату» – Сергій Віхрук («Торпедо»).

Також відзнаки отримали найкращі гравці кожної з команд. Це Василь Сачко (ФК «Ветеран-Лучеськ»), Дмитро Медунецькийи («Торпедо»), Михайло Байбула («МАРАДО»), Олександр Сярапов («Патріот»), Андрій Шокало («ВудЕкоБуд»), Едуард Веселуха («Ветеран» (Ківерці)), Олександр Школа («Грифон»), В'ячеслав Дорош («Земан»), Андрій Лобанов (ФК «Вишків»).

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024