12 Лютого 2024, 09:22
Дмитро Котовський удруге поспіль увійшов до десятки найкращих п'ятого етапу Кубка світу з фристайлу 618

У Канаді завершився п'ятий етап Кубка світу з фристайлу. Збірну команду України, що складалася з шести лижних акробатів, представляло п'ятеро рівнян.

У неділю, 11 лютого, відбулися змагання за індивідуальною програмою. Як і напередодні, до десятки найкращих увійшов рівнянин Дмитро Котовський.

У кваліфікації лідер збірної України розділив першу сходинку з представником Китаю – 119.47 бала. У фіналі Котовський відмовився від свого фірмового стрибка «Ураган», виконавши комбінацію bFdFF. Юнакові не вдалося пробитися у суперфінал етапу – він фінішував на восьмій позиції. Напередодні Спорт на Районі повідомляв, що Котовський на Кубку світу в Канаді був п'ятим

З-поміж інших рівнян, які вибули на  етапі відбору, найкращий результат показав Ян Гаврюк – 19-те місце. Двадцятим фінішував Максим Кузнєцов.