Рівненська легкоатлетка – у десятці найкращих на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

11 Лютого 2024, 11:15
Рівненська легкоатлетка – у десятці найкращих на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій 822
Рівненська легкоатлетка – у десятці найкращих на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

Рівненська легкоатлетка Наталія Юрчук у складі національної команди України з легкої атлетики, до якої увіходив 21 спортсмен, виступила на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Змагання тривали впродовж усього дня 10 лютого. На сайті ФЛАУ повідомили, що українці в Стамбулі виграли шість медалей, дві з яких золоті. 

Щоправда, медалістами стали тільки легкоатлети-стрибуни Дмитро Нікітін і Кирило Луценко (стрибки у висоту), Яна Гладійчук та Олександр Онуфрієв (стрибки з жердиною), Ірина Нерубальщук (стрибки у довжину), Вікторія Баранівська (потрійний стрибок).

У бігових дисциплінах виграти медаль українцям не вдалося. Найближчою до цього була Анна Плотіцина, яка посіла підсумкове четверте місце з бігу на 60 метрів з бар’єрами (8.18 с). Рівнянка Наталія Юрчук – восьма (8.34 с).

Склад збірної України для участі в зимовому чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій 2024 року сформований за підсумками Командного чемпіонату України-2024 з легкої атлетики у приміщенні, який відбувся 20–21 січня в Києві. Раніше Спорт на Районі повідомляв, що на цій першості Наталія Юрчук із результатом 8,31 виборола срібло. Через два дні атлетка показала найкращий результат сезону (8,25) у кваліфікації Чемпіонату Києва з легкої атлетики в приміщенні, Чемпіонату НУФВСУ в приміщенні, ставши медалісткою змагань. А на початку лютого рівнянка завоювала звання віцечемпіонки на всеукраїнській першості з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні, покращивши найкращий результат сезону до 8,24.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024