Олексій Середа з Миколаєва виборов історичну медаль у стрибках у воду на Чемпіонаті світу з водних видів спорту

Олексій Середа із Миколаєва завоював бронзову нагороду Чемпіонату світу з водних видів спорту зі стрибків у воду з 10-метрової вишки.
Фінал дисципліни відбувся в суботу, 10 лютого. На ЧС-2024 Середа вже приніс Україні бронзову медаль: разом з Кірілом Болюхом посів третє місце у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Повідомляє «Суспільне Спорт».
Після половини стрибків Середа йшов на другому місці. Найкращу спробу українець виконав у другому раунді — 94.35 бала.
Четвертий стрибок став найгіршим для Середи у фіналі — за нього він отримав лише 81.00 бала. Олексій опустився на третє місце, фактично втративши шанси на "золото": відставання від китайця Хао Яна збільшилось до 25.30 бала.
За п'ятий стрибок Середа заробив 86.40 очка, зберігши третю позицію та випереджаючи мексиканця Рандала Вальдеса, що йшов четвертим, майже на 15 балів.
У заключному раунді Середа виконав свій найкращий стрибок у фіналі — 97.20 бала. Після останніх спроб китайських спортсменів Олексій залишився на третьому місці та завоював "бронзу".
Нинішня нагорода миколаївця – перша в історії медаль України у чоловічих одиночних стрибках з 10-метрової вишки на ЧС з водних видів спорту.