Волинянка – найкраща серед українських біатлоністок у першій індивідуальній гонці юнацької Олімпіади-2024
У корейському Канвоні стартували IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Україну з-поміж інших представляє і волинянка Аліна Хміль.
Першого змагального дня 20 січня на юнацькій Олімпіаді медалі розіграли в п'яти різних видах спорту, зокрема і в біатлоні.
У першій біатлонній гонці Юнацьких Олімпійських ігор біатлоністка команди Волинь та міста Луцька Аліна Хміль в індивідуальних змаганнях показала найкращий результат із-поміж українок. Волинянка фінішувала з одинадцятим результатом. Спортсменка добре впоралась зі стрільбою та мала хороший лижний хід. Лише на другому вогневому рубежі Аліна не закрила дві мішені.
«На рівні найпрестижніших змагань, куди відбираються найсильніші атлети світу, з 99 дівчат учасниць 11 місце – це неймовірно високий результат!» – розповів Спорт на Районі очільник Федерації біатлону в Луцьку Василь Покотилець.
Інші результати українок такі:
- 12 місце – Ірина Шевченко,
- 17 місце – Поліна Пуцко,
- 23 місце – Валерія Шейгас.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром