11 Грудня 2023, 17:48
Спортсмени Волинського «Інваспорту» стали призерами Відкритого чемпіонату області зі стрільби кульової 293

Завершився Відкритий чемпіонат Волинської області зі стрільби кульової (пневматична зброя) серед осіб з порушеннями слуху.

Змагання зі стрільби кульової (пневматична зброя) провели в Луцьку впродовж 9–10 грудня. До участі також долучилися юні спортсмени, які займаються кульовою стрільбою віднедавна. Про це розповіли на сторінці Волинського «Інваспорту».

На цій першості представники Волинського «Інваспорту» стали мультимедалістами, завоювавши низку нагород. Олександр Колодій виборов два золота. В активі Романа Димитрашка срібло і бронза. Наталія Димитрашко завоювала золото й срібло. А Софія Брилюк двічі піднялася на бронзову сходинку п'єдесталу.