У Рівному провели другий захід фестивалю «Бадмінтон для всіх»

10 Грудня 2023, 14:32
У Рівному провели другий захід фестивалю «Бадмінтон для всіх» 233
У Рівному провели другий захід фестивалю «Бадмінтон для всіх»

Відбувся другий захід фестивалю «Бадмінтон для всіх».  Дійство зібрало професіоналів і спортсменів-аматорів, серед яких були спортсмени з інвалідністю, працівники спортивної сфери Рівненщини і воїни, які перебувають на реабілітації.

Фестиваль бадмінтону провели 5 грудня в спортивному залі Рівненського ліцею №8. Про це йдеться на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини».

Крім зацікавлених бадмінтоном, того дня до Рівного також завітав проєкт НОК України #OlympicLab за модулем «Олімпійські та загальнолюдські цінності». Його гостями були відомі спортсмени, зокрема, заслужений майстер спорту України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП Ігор Косенко, майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху Василь Ажнюк та член Національної збірної України з параволейболу Андрій Сікальський.  

«Основними меседжами у спілкуванні стали три олімпійські цінності — дружба, повага і досконалість. Адже, яких би вершин спортсмени не досягали, завжди варто бути вдячними наставникам, батькам, усім, хто підтримує і всіляко сприяє їх становленню. І, звісно, завжди ставитися з повагою як до друзів по команді, так і суперників», – зазначає пресслужба «Спорт для всіх Рівненщини».

Під час завершальної частини заходу провели тренуваннями та змаганнями у рамках традиційного фестивалю «Бадмінтон для всіх».  Всі учасники заходу не тільки згадали навики гри, а й мали можливість вдосконалити власну майстерність та випробувати сили у змаганнях.

Коментар
03/03/2024 Субота
02.03.2024
01.03.2024
29.02.2024