У Рівному провели перший турнір із футболу 2х2

04 Грудня 2023, 14:44
У Рівному провели перший турнір із футболу 2х2 755

У Рівному провели перший турнір із футболу 2х2 «Veres Fatality».

Змагання відбулися в неділю, 3 грудня, на базі рівненського ліцею №26. У турнірі взяли участь гравці з 21 команди. Про це повідомили на сторінці організаторів НК «Верес»

Переможцем цього турніру з футболу 2х2 «Veres Fatality» стала команда ФА «Костопіль», у складі якої грали футболістка жіночої команди рівненського «Вереса» Тетяна Тріль та її чоловік Юрій Тріль. У фіналі вони перемогли команду «Brother-2».

Третє місце у змаганнях здобула команда «Пабло Аймар», яка у втішному фіналі обіграла «Brother-1»

Турнір був благодійним. Усі команди сплачували реєстраційний внесок. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу 152 ОРР бригади ЗСУ, в якій служить директор із маркетингу народного клубу «Верес» Андрій Крупенко.