Футболістка «Ладомира» відіграла 30 хвилин за національну збірну проти Польщі у матчі групового етапу розіграшу Ліги націй УЄФА

02 Грудня 2023, 17:12
Вікторія Гірин 654
Вікторія Гірин

Жіноча збірна України провела один із двох завершальних матчів у груповому турнірі дебютного розіграшу Ліги націй УЄФА.

Суперником українок у п'ятницю, 1 грудня, була збірна Польщі.  У грі, яка відбулася у Стальовій Волі жіноча збірна України зазнала мінімальної поразки 0:1. У воротах українок на 10 хв розписалася Андріана Ачхінська.

30 хвилин ігрового часу в цьому матчі отримала футболістка володимирського «Ладомира» Вікторія Гірин – на 61 хв вона замінила Роксолану Кравчук. Результативними діями волинянка не відзначилася.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що на заключні матчі групового етапу розіграшу Ліги націй УЄФА виклик отримали двоє футболісток із Рівненщини та гравчиня «Ладомира». Уродженка Рівненщини Яна Котик провела цей матч на лаві запасних. А її землячка Ольга Овдійчук не потрапила до заявки на цю гру.

Наступний поєдинок 6-го туру Сербія — Україна відбудеться 5 грудня в сербському містечку Стара Пазова на центральному стадіоні футбольної бази національних збірних (Stadion Sports Center of FA of Serbia). Початок гри — о 20:00 за Києвом.