На Рівненщину приїхало три нагороди Чемпіонату України з боксу серед дорослих

27 Листопада 2023, 19:02
На Рівненщину приїхало три нагороди Чемпіонату України з боксу серед дорослих. Фото ілюстративне 542

У Львові завершися Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) на призи Андрія Котельника, у якому з-поміж інших узяли участь і представники Рівненщини.

За підсумками фінальних сутичок, які провели 26 листопада, володарем золота і чемпіоном України став Матвій Ражба (вага 80 кг), що представляє Рівненську/Харківську області. У фіналі він перебоксував представника Черкащини Максима Кофана.

Представник Рівненщини Ігор Хоистосов став бронзовим призером першості у ваговій категорії 67 кг. Руслан Цикало (Харківська/Рівненська області) у ваговій категорії 60 кг завоював нагороду такого ж ґатунку.

Раніше Спорт на Районі повідомляв, що боксер із Миколаєва виборов золото цієї першостіа боксери з Одеської області вибороли дві нагороди.  Волинянка Тетяна Коб стала чемпіонкою серед жінок у ваговій категорії 50 кг.