18 Жовтня 2023, 18:27
Рівненські збірники Годя та Фесюк – призери міжнародного турніру в Південній Кореї 1113

Юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2005 року народження) виступила на міжнародному турнірі «Seoul Cup».

Турнір відбувся в Південній Кореї.

Українські футболісти стартували на змаганнях грою проти господарів. Перший матч Південна Корея (U-19) — Україна (U-19) завершився поразкою синьо-жовтих – 4:2.

У другій зустрічі проти збірної В’єтнаму, два рази поступаючись по ходу гри, українці вирвали перемогу – 3:2.

Завершальним був матч зі збірною Марокко. Поступаючись після першого тайму 0:2, українські футболісти змогли переломити хід зустрічі й перемогти — 4:3.

За підсумками турніру збірна України U-19 завоювала срібні нагороди «Seoul Cup-2023».

До складу національної збірної на ці міжнародні старти було викликано двоє рівненських футболістів. Це уродженець Дубна, чинний воротар хорватського «Хайдука» Давид Фесюк і уродженець Закарпаття, нині гравець НК «Верес» Дмитро Годя.

Давид Фесюк провів у рамці дві повні гри – проти Південної Кореї та Марокко.

Годя дебютував за збірну в матчі проти корейців, вийшовши на 61 хв. У цій грі півзахисник відзначився асистом. У другій грі з В'єтнамом Дмитро вийшов у старті і відіграв перший тайм. У завершальному матчі вересівець з’явився на полі вже в доданий арбітром час, сукупно відігравши за національну команду трохи менше 80 хвилин.