Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт на Волині: подробиці візиту

25 Вересня 2023, 12:36
Президент Національного Олімпійського комітету України, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт 1135
Президент Національного Олімпійського комітету України, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт

Президент Національного Олімпійського комітету України, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зустрівся із спортивною елітою Волині.

На зустріч із Вадимом Гутцайтом прийшли спортсмени з олімпійських видів спорту, учасники Олімпійських ігор та їх наставники, ветерани спорту, представники фізкультурно-спортивних товариств, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл, керівники галузі спорту, а також представники регіональних осередків НОКУ з Львівської та Івано-Франківської областей.

«Під час війни вкрай важливо зберегти спорт і ті надбання, які має регіон. Дуже важливо, щоб діти займалися у спортивних школах, волинські спортсмени мали якісні навчально-тренувальні бази, спортивні арени та брали участь у змаганнях не лише всеукраїнського, а й міжнародного рівня», – звернувся до спортивної спільноти Вадим Гутцайт.

Президент НОК України, Міністр молоді та спорту відзначив грамотою Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток олімпійського руху провідного спеціаліста обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимира Довганюка

Подяки НОКУ отримали Заслужений тренер України з веслування на байдарках та каное Федір Семенюк та заступник директора департаменту – начальник управління молоді та спорту департаменту культури, молоді та спорту ОВА Тетяна Грицук.

Посвідчення Заслуженого тренера України з рук Міністра отримали: тренер викладач ОДЮСШ осіб з інвалідністю Микола Білера та директор обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Андрій Рожок, а посвідчення Заслуженого майстра спорту України – призерка Паралімпійських ігор Богдана Конашук.

Посвідчення Заслуженого тренера України
Посвідчення Заслуженого тренера України

Посвідчення Заслуженого тренера України
Посвідчення Заслуженого тренера України

«На сьогодні головним завданням є також здобуття олімпійських ліцензій українськими спортсменами. На сьогодні у нас уже є 33 ліцензії. Мені б дуже хотілося, щоб і значна кількість волинських спортсменів взяли участь в майбутній Олімпіаді», – сказав Вадим Гутцайт.

До того ж, міністр відвідав кілька спортивних подій у Луцьку.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024