Ціль на медалі: «Старий Луцьк-Університет» провів передсезонну прес-конференцію

21 Вересня 2023, 13:39
Ціль на медалі: «Старий Луцьк-Університет» провів передсезонну прес-конференцію 389
Ціль на медалі: «Старий Луцьк-Університет» провів передсезонну прес-конференцію

Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» окреслив цілі на сезон 2023/2024 та представив новачків, котрі будуть допомагати команді у цьому. 

Про це повідомляє журналіст Спорту на Районі, який відвідав передсезонну прес-конференцію клубу. 

Прес-конференференція відбулася 20 вересня у стінах Обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

На початку прес-конференції президент клубу Олексій Мельник зазначив, що сезон 2023/2024 для лучан стане другим у Суперлізі, тому у команди є бажання вмступити на кращому рівні ніж минулоріч. 

На відмінну від дебютного розіграшу Суперліги, який став для «Старого Луцька» сезоном можливостей, у другому сезоні перед командою постають амбітні цілі. 

«Найменша ціль – це потрапляння у плей-офф, а найбільша – завоювання медалей чемпіонату», – наголосив головний тренер клубу Володимир Журжій

Для досягнення поставленої цілі команда підписала трьох новачків.   

У сезоні 2023/2024 за луцький колектив будуть грати: Олександр Дюпін, Антон Мусієнко та Стейсі Томас. Дюпін та Мусієнко добре відомі головному тренеру лучан за виступами за юнацькі збірні команди України з баскетболу 3х3, а Стейсі Томас став першим легіонером в історії клубу. 

«Олександр Дюпін – перспективний гравець, який доповний нашу команду тим, що він уміє робити найкраще. Він як «змазка» між гравцями», - відмітив здатність гравця взаємодіяти між партнерами тренер команди. 

Олександр Дюпін та Володмимр Журжій
Олександр Дюпін та Володмимр Журжій

Антон Мусієнко, на думку тренера, має всі шанси стати одним із лідерів команди. 

Антон Мусієнко та Володмимр Журжій
Антон Мусієнко та Володмимр Журжій

Зазначимо, що Дюпін та Мусієнко у сезоні 2022/2023 виступали за «Київ-Баскет», що говорить про взаємодію між цими гравцями, яка стане у пригоді «Старому Луцьку». 

Третій новачок команди Стейсі Томас покликаний підвищити рівень результативності команди у завершальній стадії атак. 

«Я впевнений, що він додасть нам впевненості під кільцем, чого нам у минулому сезоні не вистачало», – відмітив Володимир Журжій. 

Стейсі Томас та Володмимр Журжій
Стейсі Томас та Володмимр Журжій

Впродовж сезону 2022/2023 неодноразово тренер команди наголошував на працьовитості гравців, що у них високий рівень самовіддачі. Проте, через відсутність, досвіду великої кількості гравців «Старий Луцьк» програвав у рівних матчах.  

«Нас сприймають як агресивну команду, яка налаштована на боротьбу у будь-якому матчі, за що я дуже вдячний гравцям. Зважаючи на те, що у минулому грали багато гравців, які не мали досвіду гри в Суперлізі, ми не здобували потрібного результату. Щоб виправити цю ситуацію ми запросили цих гравців, які водночас є молодими і налаштованими на боротьбу, а також із досвідом», – пояснив трансферну політику клуб головний тренер.  

Окремо тренер відмітив першого легіонера в історії команди Стейсі Томаса, трансфер якого був необхідним для «Старого Луцька». 

«У минулому сезоні в нас були проблеми у передній лінії, точніше проблеми із її глибиною Тому був запрошений на цю позицію Стейсі. Я маю надію ним закрити цю позицію надовго», – зазначив наставник. 

Гра у новій країні та новому чемпіонаті зазвичай дається не легко, причому коли стиль гри у цих країнах істотно відрізняється. 

«Баскетбол у Сполучених Штатах та в Україні дуже сильно відрізняється», – наголосив новачок команди. 

Проте всі труднощі вдасться подолати за рахунок вдалої гри на паркеті.

«Я використовую в грі свій атлетизм. Люблю використовувати данки, блокувати шоти (ред. удари) суперника. Я використовую всій атлетизм на повну», – розповів про свої сильні сторони Томас.   

Зазанчимо, що перші матчі «Старий Луцьк» зіграє 6-8 жовтня. У першому баблі, якій пройде в Івано-Франківську, лучани зіграють з принциповими суперниками із БК «Рівне», БК «Політехніка-Галичина» (місто Львів) та БК «Прикарпаття-Говерла» (місто Івано-Франківськ).

 

Коментар
29/11/2023 Середа
29.11.2023
28.11.2023