08 Червня 2023, 16:39
Спортсменка із Рівненщини здобула золото на чемпіонаті України з легкої атлетики 583

Світлана Жульжик стала переможницею забігу на 800 метрів на чемпіонаті України з легрої атлетики серед молоді.

Про це Спорту на Районі відомо із сайту змагань.

Чемпіонат України з легкої атлетики проходить 7-8 червня в Івано-Франківську.

У дисципліні біг на 800 метрів вихованка Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Світлана Жульжик, продемонструвавши результат у 2 хвилини та 5,68 секунд, здобула золоті нагороди чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді вікової категорії 23 роки та молодші.

Читати також: Волиняни здобули п’ять медалей у перший день змагань на чемпіонаті України з легкої атлетики