08 Червня 2023, 10:09
Волиняни здобули п’ять медалей у перший день змагань на чемпіонаті України з легкої атлетики 762

Волиняни вдало розпочали виступи на чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді U-23.

Про це Спорту на Районі відомо із сайту змагань.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді проходить 7-8 червня 2023 року в місті Івано-Франківськ.

У перший день змагань спортсмени із Волині здобули п’ять медалей у різних дисциплінах, зокрема:

• І місце – Іванна Потапчук (Кух) – біг на 5000 метрів (результат – 18 хвилин та 13,93 секунд);
  • ІІ місце – Іванна Потапчук (Кух) – біг на 3000 метрів з перешкодами (результат – 10 хвилин та 43,26 секунд);
  • ІІ місце –  Євгеній Літвін – метання молота вагою 7,260 кілограмів (результат – 53,57 метрів);
  • ІІІ місце –  Карина Вегнер – стрибки з жердиною (результат – 3,30 метрів);
  • ІІІ місце –  Роман Наумлюк – метання списа вагою 800 грамів (результат – 52,63 метрів).

Варто відзначити, що метальники списа Роман Шпік та Владислав Копанчук також здобули бали в командну скарбничку, проте призових місць не зайняли.

Роман Шпік поступився Роману Науслюку, який здобув бронзу, всього 39 сантиметрів, відтак став четвертим із результатом 52,24 метрів.

Владислав Копанчук, із результатом 44,25 метрів, став шостим.