Баскетбольна команда ВНУ виступила на фінальному етапі Універсіади

30 Травня 2023, 09:52
Баскетбольна команда ВНУ виступила на фінальному етапі Універсіади 545

Команда ВНУ імені Лесі Українки виступила на фінальному етапі баскетбольної студентської ліги, поступившись у 1/4 майбутнім чемпіонам, волиняни зайняли п’яту позицію.

Про це йдеться на сайті БК «Старий Луцьк-Університет».

Фінальний етап Студентської ліги відбувався 26-28 травня в Івано-Франківську.

Нагадаємо, що раніше баскетбольна команда ВНУ впевнено подплала перший етап змагань, пробившись до «Фіналу восьми».

У чвертьфіналі команда ВНУ протистояла  господарям НУФВСУ-КФВ, за котрих грали гравці суперлігового «Прикарпаття-Говерли». Суперники провели рівний і напружений поєдинок. Зрештою, матч перейшов в овертайм, в якому господарі майданчика зуміли вибороти перемогу – 70:66.

Варто зазначити, що саме команда з Івано-Франківська стала переможцем Студентської ліги (Універсіади).

Команда ВНУ імені Лесі Українки зіграла ще два матчі проти столичних університетів КПІ та ДТЕУ. У підсумку, волиняни впевнено обіграли суперників і посіли підсумкове 5 місце.