«Минай» переміг «Металіст»: закарпатці у верхній частині таблиці

29 Травня 2023, 19:12
«Минай» переміг «Металіст»: закарпатці у верхній частині таблиці 317

Футбольний клуб «Минай», перегравши харківський «Металіст» потрапив до верхньої частини турнірної таблиці, проте не гарантував собі місце в Українській Прем’єр-лізі на сезон 2023/2024.

Про це Спорту на Районі відомо із сайту УПЛ.

У матчі 29 туру Української Прем’єр-ліги, що відбувся на ужгородському «Авангарді» 29-го травня 2023 року, харківський «Металіст» у домашній грі приймав «Минай». Гра завершилася мінімальною перемогою гостів – 1:2.

Після того, як у перші 20 хвилин зустрічі обидві команди обмінялися небезпечними моментами, гол забили номінальні господарі зустрічі.

На 36-й хвилині поєдинку Єгор Демченко у дотик майстерно відправив м’яч у нижній кут воріт – 1:0.

По перерві забивали лише футболісти клубу із Закарпаття.

Спершу Олег Вишневський зрівняв рахунок на 61-й хвилині, коли минайцям вдалась контратака, а на 75-й хвилині пенальті реалізував Роман Паламар – 1:2.

У турнірній таблиці, перед останнім туром у сезоні, «Минай» займає восьме місце, маючи в активі 33 очки, водночас «Інгулець», котрий перебуває в зоні перехідних матчів (13-те місце), набрав 31 очко, тобто, із математичної точки зору, закарпатці не гарантували собі місце в УПЛ на сезон 2023/2024.

У заключному турі чемпіонату підопічні Володимира Шарана зустрінуться із «Зорею», котра, станом на сьогоднішній день, займає третє місце у турнірній таблиці.