28 Травня 2023, 12:02
Рівненська бігунка виборола першість чемпіонату України й представить країну на Європейських іграх 475

Рівненська легкоатлетка Наталія Кроль виборола золото чемпіонату України, який триває у Львові.

Спортсменка піднялася на п'єдестал у суботу, 27 травня, ставши найкращою на дистанції 800 метрів із результатом 2.05.48. Про це йдеться на сторінці Рівненської ОШВСМ.

Виборовши золото національної першості, Кроль також завоювала право представляти Україну на командному чемпіонаті Європи та Європейських іграх.

Цього ж дня нагороду чемпіонату України завоювала рівнянка Наталія Юрчук.