31 Березня 2023, 16:27
Рівненський фристайліст Володимир Кушнір — срібний призер чемпіонату світу серед юніорів 831

Фристайліст із Рівного Володимир Кушнір здобув срібну медаль на юніорському Чемпіонаті світу з лижної акробатики в австрійському Обертауерні.

19-річний український спортсмен поступився  китайцю Ван Гоченю, а бронзовим призером став американець Коннор Каррен. Про це інформує пресслужба Міністерства молоді та спорту України.

У фіналі особистих змагань Володимир отримав за стрибок «фул-дабл фул» 90.24 бала. Для Кушніра це вже третій ЧС серед юніорів, але перша медаль на подібних турнірах.