«Старий Луцьк» обіграв «Політехніку-Галичину»

30 Березня 2023, 16:39
«Старий Луцьк» обіграв «Політехніку-Галичину» 855

«Старий Луцьк» здобув перемогу над «Політехнікою-Галичиною» з рахунком 87:76 в Черкасах в рамках регулярного чемпіонату Суперліги.

Інформує сайт Федерації баскетболу України.

Львів’яни успішно провели старт поєдинку, відтак ще у першій чверті переважали суперника більш ніж на десять набраних очок.

До закінчення першої десятихвилинки «Старий Луцьк» скоротив відставання, відтак підсумковий рахунок у першій чверті становив 20:23 на користь «Галичини».

Наступні три чверті були за лучанами 21:17, 22:13 та 24:23 на користь «Старого Луцька».

Найрезультативнішим гравцем матчу став Юрій Крамар, який приніс «Політехніці-Галичині» 20 очок. У переможців 18 очок у капітана Володимира Коцька.

Найкращий гравцем матчу визнаний Ілля Бедлінський із «Старого Луцька».

Завдяки перемозі луцький клуб зрівнявся із «Черкаськими Мавпами», отож боротьба за сьоме місце вестиметься до заключних турів.