Колишній футболіст ужгородської «Говерли» забив у двох стартових матчах за новий клуб

28 Березня 2023, 13:53
Віталій Балашов 407
Віталій Балашов

Віталій Балашов відзначився двома голами у стартових матчах за ФК «Туран» у Кубку Казахстану.

Інформує sport.ua.

Балашов приєднався до першолігового «Турану» 17 березня 2023 року на правах вільного агента, проте вже встиг відзначитись двома забитими голами.

Дебют футболіста відбувся 23 березня у матчі другого туру Кубку Казахстану, коли українець, вийшовши на заміну із перших хвилин другого тайму, відзначився забитим голом на 88-й хвилині, чим встановив підсумковий рахунок зустрічі – 4:0.

На матч 3-го туру Кубку Казахстану Балашов вийшов у стартовій одинадцядці, а вже на 25-й хвилині відкрив рахунок у матчі. Українень провів на полі 65 хвилин, а його команда перемогла із рахунком 3:4.

Нагадаємо, що у сезоні 2013/2014 Балашов, на правах оренди, провів осінню частину в якості гравця ужгородської «Говерли», за яку забив один гол у 10-ти матчах.