Завдання-мінімум для «Вереса» та оцінка роботи Юрія Вірта

24 Березня 2023, 17:32
Завдання-мінімум для «Вереса» та оцінка роботи Юрія Вірта 769
Завдання-мінімум для «Вереса» та оцінка роботи Юрія Вірта

У «Вересі» незадоволені спортивними результатами ,адже задачі перед головним тренером ніяк не відповідають нинішньому турнірному становищі народного клубу.

Про це розповів Антон Назарук в інтерв’ю сайту sportarena.

Генеральний директор клубу зазначив, що за сьогоденних тенденцій набору очок суперниками та результатами «Вереса», рівненський клуб має загрозу боротьби за виживання, що є абсолютно неприпустимим.

Перед головним тренером поставлена задача-мінімум – потрапляння до першої десятки, варто відзначити, що у клубі переконані у виконанні даного завдання.

«Станом на сьогодні є довіра до головного тренера. Ми віримо у те, що Юрій Вірт в змозі не тільки утримати команду в УПЛ, але і виконати завдання-мінімум, поставлене президентом — увійти в десятку» – запевнив генеральний директор клубу.

Також Антон Назарук розповів, що раніше тренер дорікав клубу у невідповідності результатів та роботи клубного менеджменту, оскільки результати були на порядок вищі ніж адміністративна складова. Станом на сьогоднішній день ситуація кардинально змінилася, адже клуб розвивається, а от результати залишають бажати кращого.

Коментар
02/06/2023 П'ятниця
02.06.2023
01.06.2023
31.05.2023