16 Березня 2023, 11:12
Футзальна збірна України U-19 зіграла в нічию із Хорватією: чому цей матч варто занести в актив та хто наступний суперник 358

Юнацька збірна України з футзалу видала неймовірний камбек у другому таймі, відігравшись із 4:0 на користь суперника.

Про це інформує сайт Асоціації футзалу України.

Перша половина зустрічі завершилася мінімальною перевагою хорватської збірної, проте у другому таймі «шашкові» забили ще тричі.

За рахунку 0:4 Дмитро Рибіцький не зумів реалізувати дабл-пенальті, але це не знітило нашу команду. Максим Малиновський відіграв один м’яч, потім досить швидко дубль оформив Дмитро Скибчик. Натомість, останні хвилини українці проводили у штучній більшості, і це вилилося у позитивний результат. Капітан нашої команди оформив хет-трик, а юнацькі збірні Хорватії та України перший очний товариський матч завершили мировою.

Хорватія (U-19) – Україна (U-19) – 4:4 (1:0)
Голи у складі збірної України: Малиновський, Скибчик (3)

Склад збірної України (U-19): Дмитро Дяченко (Костянтин Рафальський, 21) – Дмитро Скибчик (к), Максим Малиновський, Даміан Запорожан, Дмитро Рибіцький – Владислав Ткаченко, Андрій Єлішев, Ігор Пелецький, Дмитро Федик – Роман Татумірак, Вадим Тютюрай – Іван Белімов.

16-го березня о 16:00 на команди очікує повторна зустріч.