Стартував Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат

15 Березня 2023, 12:25
Стартував Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат 310

На Чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат різних вікових категорій змагаються спортсмени із Волині.

Про це Спорту на районі відомо із сайту змагань.

13 березня 2023 року в місті Яворів Львівської області стартували Гонки Переслідування Чемпіонату України з біатлону серед юнаків та дівчат.

За підсумками двох днів змагань було проведено п’ять гонок.

У гонці юнаків старшої групи волинянин Максим Денисенко показав 9-й результат, його час 41:28.98 хвилин.

У середній групі юнаків волинянин Кирило Кульчицький став 10-м, поступившись 7:28.37 хвилин лідеру.

У середній групі дівчат Аліна Хміль, яка представляє Волинську область, фінішувала п’ятою, якій до призових місць не вистачило трішки більше трьох хвилин.

У молодшій групі серед юнаків та дівчат область представляли Савонік Назар та Анна Рудковська, які фінішували сьомими у своїх гонках.