14 Березня 2023, 14:57
Рівненські дзюдоїсти взяли участь на Кубку світу серед спортсменів з порушеннями зору 426

Рівненські спортсмени здобувають медалі на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору.

Про це інформує Фейсбук сторінка Рівненського регіонального центру «Інваспорт».

У місті Борг-Ель-Араб (Єгипет) проходить Кубок світу з дзюдо «Гран-Прі Александрії» серед спортсменів з порушеннями зору.

Участь у даних змаганнях беруть 161 учасник з 33 країн світу.

У складі національної паралімпійської збірної команди України участь у змаганнях беруть 9 спортсменів Рівненської області та тренер Романкевич Михайло Якович.

Едуард Тропінов - клас J1, вагова категорія до 90 кг;

Олександр Назаренко - клас J2, вагова категорія до 90 кг.

У перший змагальний день золоту нагороду здобула Наталія Ніколайчик (клас J1, вагова категорія до 48 кг).

Бронзові нагороди здобули Юлія Іваницька (клас J2, вагова категорія до 48 кг) та Інна Сич (клас J2, вагова категорія до 57 кг).

За крок від нагород завершили змагання Людмила Якимчук та Давид Хорава.