«Дуже багато працював, щоб потрапити у достойну команду»: Олександр Маткобожик

09 Лютого 2023, 09:42
Олександр Маткобожик та Юрій Вірт 334
Олександр Маткобожик та Юрій Вірт

Новачок рівненського Вереса Олександр Маткобожик розповів про амбіції у новій команді, реабілітацію після важкої травми та свої сильні сторони на футбольному полі.

Про це інформують у НК Верес.

«Емоції, звичайно, позитивні. Бо зумів повернутися у футбол. Зумів відновитися, подолати тривалий період реабілітації після травми. Дуже багато працював, щоб потрапити у достойну команду. Верес - клуб з амбіціями. Клуб, що розвивається і прогресує: як на футбольному полі, так і в плані поліпшення інфраструктури. Є стадіон, є якісні тренувальні поля. Тому емоції - тільки позитивні», – зауважив Олександр.

Дуже тривалий час гравець відновлювався від травми. Понад одинадцять місяців. На зимових зборах минулого року із Карпатами порвав хрестоподібну зв‘язку. У лютому Олександра прооперували. Почав реабілітацію. Потім почалася повномасштабна війна. Не зовсім до занять було. Зараз свою фізичну готовність оцінює десь на 70%. 

«Цьогоріч зимові збори я розпочинав із харківським Металістом. Мене покликав Василь Кобін. Потім змінилися певні обставини. Тренер Металіста зателефонував Юрію Вірту - запитав, чи не хоче він переглянути Маткобожика. Юрій Миколайович вирішив, що я йому потрібен.

Мої сильні сторони - це відбір, боротьба за м‘яч. Я центральний захисник. Задача, як кажуть - трішки в ніжку, трішки в м‘яч. Головне - відібрати м‘яч в суперника. В новій команді я обрав 18 номер. Разом з моєю дівчиною прийняли таке рішення», - розповів Олександр Маткобожик.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Понеділок
20.03.2023