«На команду чекають серйозні фізичні навантаження»: Юрій Вірт

03 Лютого 2023, 13:03
Юрій Вірт 655
Юрій Вірт

Футболісти рівненського Вереса у Туреччині продовжують підготовку до весняної частини сезону. 

Команда базується у Белеку на узбережжі Середземного моря. Рівняни тренуються двічі на день: вранці - бігові вправи, ввечері - робота з м'ячем. Про це інформують у НК Верес.

Збори у Туреччині триватимуть упродовж чотирьох тижнів. За цей час Верес зіграє шість спарингів.

«Працюємо в режимі дворазових тренувань. Навіть у дні контрольних матчів зранку тренуватимемося. Для відновлення заплановані два вихідних. Футболісти знають, що на команду чекають серйозні фізичні навантаження. Працювати - є, над чим. Потрібно підтягувати фізичну підготовку. Плюс - техніко-тактичні дії. Через тренування, через спаринги - будемо набирати оптимальні кондиції», - розповів інформаційній службі народного клубу головний тренер Юрій Вірт.

Вже під час зборів мікротравм зазнали Василь Курко, Дмитро Кльоц, Даниїл Хондак, Микола Гайдучик і Павло Березянський. Їх повернення до загальної групи у тренерському штабі очікують за декілька днів.

Також Юрій Вірт анонсував пошук нового кадрового підсилення команди. 

«Бачимо, що є кадрові проблеми. До нас приїдуть футболісти U19 Дмитро Шух і Олександр Савчук. Бо зараз тренується 15 польових футболістів, плюс двоє на перегляді. Потрібне підсилення», - сказав Юрій Вірт.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Понеділок
20.03.2023