«Любарт» U-10 став призером чемпіонату України з футзалу

02 Лютого 2023, 09:39
«Любарт» U-10 852
«Любарт» U-10

Після поразки від «Олімпії» в півфіналі чемпіонату України з футзалу, «Любарт» зійшовся у грі за третє місце з житомирським «Бульваром».

Саме з підопічними Андрія Ткачука лучани розпочинали турнір, драматично поступившись 0:2. 1 лютого ж хлопці отримали чудову нагоду для реваншу. Про це інформують у ДЮСШ Любарт.

Як і в першому матчі, «князі» встановили контроль на паркеті та багато атакували. Натомість «Бульвар» зосередився на захисті та стрімких контрвипадах. На щастя, цього разу старання лучан на вістрі були відзначені голами. Спершу Роман Любков відкрив рахунок ударом з центра поля, а згодом Іван Дерик перевагу подвоїв - 2:0.

Протистояння продовжилося в схожому темпі. Представники Житомира намагалися переламати хід матчу, але лучани віддавати перемогу не бажали і стійко захищалися та ще більше атакували. Як наслідок - Захар Ембінгер засвітив на табло підсумкові 3:0.

Окрім бронзових нагород, Романа Любкова визнали кращим гравцем команди, а Захара Ембінгера назвали кращим виконавцем атакувального плану. 

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Понеділок
20.03.2023