«Любарт» U-10 - за крок до півфіналу чемпіонату України з футзалу

31 Січня 2023, 11:00
«Любарт» U-10 980
«Любарт» U-10

«Любарт» U-10 стартував в чемпіонаті України з футзалу.

Після «золотого» виступу менших та старших колег, підопічні Андрія Янчука налаштовувалися на повторення успіхів «князівської» школи. Перше випробування - житомирський «Бульвар». Про це інформують у ДЮФК «Любарт».

Протистояння розпочалося дуже стрімко і майже одразу лучани пропустили - 0:1. На щастя, поганий початок хлопців не зламав і вони доволі швидко перехопили ініціативу. Шкода, але лише ініціативи виявилося недостатньо, щоб відновити паритет до перерви.

Другий тайм «Любарт» повинен був розпочати зі зрівняного рахунку. Хлопці чудово «заплели мереживо», вивівши Кашкарова на побачення з воротарем. Неймовірно, але Андрій свою нагоду не реалізував. Згодом кращий гравець ЧУ U-9 знову змарнував фантастичний момент. Майже одразу його помилку міг виправити Дерик, а потім Воробей, але Івану та Тимофію також не пощастило.

У підсумку погана реалізація зіграла з хлопцями злий жарт.

Контролюючи події на паркеті, волиняни свій гол так і не забили. Проте за секунди до кінця пропустили вдруге, програвши - 0:2.

В другій баталії юні «князі» зустрілися з ДЮСШ «Ізмаїл», командою, яка також поступилася у першому матчі. Обидва колективи розпочали дещо невпевнено. Спершу лучани були ближчими до голу, але вже традиційно щось пішло не так і рахунок відкрив суперник - 0:1.

Підопічні Янчука, як і в минулому протистоянні, кинулися відіграватися. Кашкаров та Ко «засипали» Ізмаїл ударами, але жоден із них в сітку до перерви не залетів.

Після короткого відпочинку лучани продовжили активно атакувати й нарешті трансформували свої старання у гол. Відзначився Іван Дерик. Хлопці не зупинилися й невдовзі Захар Ембінгер, в прекрасному стилі прорвавшись правим краєм, засвітив на табло 2:1. Наступним нарешті забив Кашкаров. Андрій потужно вистрілив з відстані, не залишивши шансів воротарю - 3:1.

31 січня «Любарт» завершить груповий етап матчем проти дніпровської «Волі». Переможець пройде до півфіналу.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Понеділок
20.03.2023