«Можна було не так жорстко карати за ненавмисну гру рукою»: тренер «Кардинал Рівнестандарту»

Олександр Бондар 413
Олександр Бондар

Головний тренер команди «Кардинал Рівнестандарт» Олександр Бондар поділився враженнями від гри команди у поєдинку проти «Енергії».

Про це інформують у «Кардинал Рівнестандарті».

«Хто перший забиває, той має перевагу і будує тактику гри. Це підтверджують останні матчі чемпіонату. Говорили про те, що важливо у такій грі не «привезти» собі. На жаль, пропустили курйозний гол. В таких епізодах потрібно підказувати один одному. Наш м'яч, а ми замість контратаки три-в-два - «привозимо» гол собі.
Потрібно було не форсувати подій і чекати на свій момент. Ми саме так зуміли відігратися у Львові. І сьогодні могли відігратися. Моменти були.
Другий гол? Погоджуюсь, що це пенальті. Але пряма червона картка? Можна було не так жорстко карати за ненавмисну гру рукою. М'яч влучив Волянюку у руку.
Після - 0:2 були змушені ризикувати. На жаль, не забили. Пропустили третій - тому дав час пограти молоді.
Сьогодні зі старту зіграв Дмитро Дяченко. Відіграв перший тайм на рівні. Жодних претензій до нього нема. Після перерви Ілля Бакінський теж добре увійшов у гру. Тримав нас у грі.

Сьогодні не забили. А без забитих голів перемог не буває. Будемо робити висновки і рухатися далі», – підсумував тренер.