Влад Тишинінов і Павло Березянський вирушать із Вересом до Туреччини

25 Січня 2023, 22:07
Влад Тишинінов та Павло Березянський 443
Влад Тишинінов та Павло Березянський

Півзахисник Влад Тишинінов та захисник Павло Березянський, які стали переможцями «народного відбору» - вирушать із Вересом на тренувальний збір до Туреччини. 

За його підсумком тренерський штаб клубу вирішить, чи пропонувати футболістам повноцінні контракти. Про це інформують у НК Верес.

Про це інформаційній службі розповів головний тренер червоно-чорних Юрій Вірт.

Сьогодні обидва гравці взяли участь у контрольній грі з командою U19.

«Вже 27 січня ми виїжджаємо до Туреччини, де продовжимо готуватися до другої частини сезону. Намагатимуся якнайкраще там проявити себе, щоб підписати контракт із клубом. Звісно, фізично досі трохи важко. Але зараз усі футболісти повертають форму після доволі тривалої паузи. У Туреччині наздоганятиму інших хлопців, тому все обіцяє бути добре. Сьогодні мав декілька моментів щоб забити, проте не використав їх. На зборах буду тренуватися і покращувати рівень», - сказав після гри Влад Тишинінов.

«Емоції від гри позитивні, головна задача була отримати задоволення. Тому, оцінюючи те, що ми зробили на полі, я вважаю що усі плани на гру були виконані. Сьогодні мені не дуже вдалося проявити себе, були помилки, проте гра була на мʼячі, ми контролювали хід матчу, тому це була хороша можливість для мене проявити себе. Далі чекає робота над помилками.

Фізично вже почуваюся більш підготовленим, але це все-одно не та форма, яку хотілося б мати. Проте, у нас попереду ще головні збори. Це фундамент нашої підготовки, тому будемо готуватися», - поділився враженнями від сьогоднішнього матчу Павло Березянський.

Читайте також: Рівненський «Верес» підписав «народних» футболістів: хто вони

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023
02.02.2023