Волинські паралімпійці та дефлімпійці прославилась на міжнародних та світових змаганнях

01 Січня 2023, 11:36
Спортсмени 1235
Спортсмени

2022 рік став справжнім випробуванням для спортсменів та тренерів.

І не зважаючи на всі перешкоди, Волинь прославилась на міжнародних, світових та Всеукраїнських змаганнях. Про це інформують у волинському Інваспорті.

Наші паралімпійці та дефлімпійці показали справжню силу духу і показали гідні результати своєї праці.

ХІІІ зимові Паралімпійських ігри (Китайська Народна Республіка)
  • Юлія Батенкова-Бауман – Заслужена майстриня спорту України;
  • Богдана Конашук – Майстриня спорту України міжнародного класу;
  • Назар Шевчик – Кандидат у майстри спорту України.
ХХІV літні Дефлімпійські ігри (Бразилія):
  • 1 місце - Дмитро Вишинський  (Чоловіча естафета 4х400 м (Драч Сергій, Дмитриєнко Олександр, Вишинський Дмитро, Носенко Микола).
  • 3 місце - Дмитро Вишинський (біг на 200 м).
  • 4 місце - Дмитро Вишинський (біг на 100 м)
  • 4 місце – Олександр Колодій (стрільба кульова, вид програми МП-5).
  • 4 місце – Олександр Колодій (стрільба кульова, вид програми МП-8).
Кубок світу з лижних перегонів та біатлону (Фінляндія)
Назар Шевчик, Юлія Батенкова-Бауман, Ілона Варковець та Богдана Конашук, яка виборола 3 місце у біатлоні.
Марія Іванчик увійшла до "Топ-10" на змаганнях чергового етапу Кубка світу з фехтування на візках (Угорщина), бронзова призерка Кубку світу з фехтування на візках (Австрія).
Юрій Бабинець - срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу (Грузія) у різних змаганнях, а також дворазовий золотий чемпіон у загальному заліку на відкритому чемпіонаті.
Оксентюк Богдан - золотий та бронзовий призер з плавання на "Іграх воїнів" (США) у різних стилях, Майя Москвич - золота призерка із кульової стрільби.
Софія Брилюк з Софією Яцьковою в команді - перше місце на чемпіонаті Європи (Австрія) з пляжного волейболу U-19.
Марина Мажула - чемпіонка світу з параканое (Канада), бронзова призерка Мультиспортивного чемпіонаті Європи з паравеслування.
Станіслав Самолюк, Дмитро Герез, Андрій Сивих та Анна Айсанова - бронзові призери чемпіонату світу з веслування академічного (Чехія).
Андрій Сивих - срібна нагорода, Анна Айсанова - бронзова на ІІ етапі Кубку Світу з веслування (Польща).
В'ячеслав Загреба став володарем титулу "Кращий тренер" у світовій нагороді "2022 World Rowing Awards".

Проведені також спартакіада "Повір у себе", обласні, благодійні змагання, участь у різних заходах спортсменів та працівників "Інваспорту".