«Любарт» втратив перемогу у Львові

27 Грудня 2022, 09:49
«Любарт» втратив перемогу у Львові 413

“Любарт” розпочав ігровий вікенд протистоянням в рамках Суперліги Львівщини проти ФК “Мостиська”.

Підопічні Назара Бугайчука підійшли до матчу, на третьому місці з 9 очками в активі. Опоненти з такою ж кількістю балів розмістилися на другій сходинці, тож, безумовно, глядачі очікували на центральний “бій” туру. Про це інформують у Любарті.
Лучани розпочали дуже грізно, просто знищивши захист “Мостиськи”. Всього кілька хвилин - і на табло вже світилося 3:0 на їх користь. Відзначилися Сеник, Мізюк та Сизик.
Через якийсь час представники Львівщини один гол відквитали, але зовсім скоро Дмитро Романюк повернув потрійну перевагу, зафіксувавши підсумкові для першого тайму 4:1.

В другій половині гра змінилася. Заряджена “Мостиська” спробувала відігратися і рахунок став 2:4. Протримався він недовго, оскільки Назар Кузьмич у прекрасному стилі забив п’ятий гол - 5:2. Здавалося б, що “князі” вже не віддадуть таку перевагу.

Але “Мостиська” пішла в бій з п’ятим польовим і змогла відігратися. Звісно, не без допомоги суддів, які дивним чином не помітили відверту гру руками в нашого опонента. На жаль, перемога вислизнула у нас з-під самого носа - 5:5.