«Любарт» впевнено обіграв «ТТІ»

28 Листопада 2022, 10:03
Футзал 1212
Футзал

В рамках 2 туру Суперліги Волині «Любарт» зустрівся з чинним чемпіоном області - нововолинським «ТТІ».

Матч відбувся 27 ллистопада. Про це інформує «Любарт».

Днем раніше «князі» стартували в Кубку України, «розписавши мирову» з рівненським «АВ Метал Груп» (1:1). Тиждень тому вони також зіграли внічию, але в рамках волинської першості проти «Теремно» (3:3). Безумовно, що сьогодні гравці «Любарта» прагнули перервати нехай і коротку, але все ж серію без перемог.

Рахунок було відкрито на шостій хвилині. Дмитро Романюк відпасував Максиму Матвійчуку, який на позиції стовпа впевнено розібрався з воротарем. 1:0.

Наступний гол онлайн-вболівальники побачили вже на початку другого тайму. Хитрий та точний удар після розіграшу ауту вдався Богдану Мізюку. 2:0.
Згодом перевагу потроїв Сизик. Князі знову шикарно сплутали карти «зв‘язківцям». Креативно розігравши чергове введення м‘яча з-за бокової, вони ошукали захист суперників і Владислав розстріляв голкіпера «ТТІ», отримавши шикарну скидку від Тимціва. 3:0.
Опоненти намагалися відігратися, підключивши п‘ятого польового. Проте рахунок залишився незмінним.